‘නෙළුම් යාය’ බ්ලොග් සම්මාන උළෙල, විශේෂ

නෙළුම් යායේ නෙළුම් පොහොට්ටුව …

0
ලස්සනට පිපිලා ලෝකයම සුවඳවත් කරන නෙළුම් මල් යායක පුංචි නෙළුම් මල් පොහොට්ටුවක් වෙන්න අවස්ථාවක් ලැබුනොත්, එක කොයි තරම් භාග්‍යයක්ද..
ඉතින් පහුගිය 25 වෙනිදා තුශානිටත් ඒනෙළුම් යායේ පරිනත නෙළුම් මල් අතරේ පුංචි නෙළුම් කැකුලක් වෙන්න අවස්ථාව උදා වුනා …
” පුංචි කැකුළු මල්”  එහෙමත් නැත්තම්  ” Little Flower Buds ” රූපයෙන් නෙළුම් පොහොට්ටුවක් විදිහට අහම්බෙන් බ්ලොග් අවකාශයට ආව තුශානිට මේ වගේ ගමනක් එන්න ලැබෙයි කියලා නම්කොහොමටවත්ම බලාපොරොත්තු වුනේ නෑ. ඉතින් ආපහු හැරිලා බලනකොට හරිම සතුටුයි.
හරි අපූරුවට සංවිධානය වුන දැවැන්ත වේදීකාවක පරිනත බ්ලොග්කරුවන්බ්ලොග්කාරිනියන් අතරේ සම්මානයක් ගන්න ලැබීම සැබවින්ම ජීවිතයේඅමරණීය අවස්ථාවක්.
කාලීන සංවාද අංශය යටතේ තුශානි ලියපු පොත් කියවීම සහ පොත් ඇහීම – http://littleflowerbuds.blogspot.com/2016/09/115.html  පෝස්ට් එක වෙනුවෙන් තෙවන ස්ථානය ලබා ගන්න නෙළුම් යාය සම්මාන උළෙලෙදී තුශානිට අවස්ථාව උදා වුනා.
ඉතින් ඒ සම්මානයේ කොටස්කරුවො තමයි, පුංචි කැකුළු මල් ගොමුව වෙත ආගිය, අදහස් දීලා අඩු පාඩු පෙන්නපු, දිරිමත් කරපු ඔයාලා හැමෝම. එවැනි අදහස් දිරි ගැන්වීම් නොවන්නට මේ තරම් දුර බ්ලොග් අවකාශයේ තුශානි නොරැදෙන්නට තිබුනා. ඉතින් තුශානිත් එක්ක මේ තාක් දුර ආපු ඔයාලා හැමෝටම හදවතින්ම ස්තුති කරන්න තුශානි මේක අවස්ථාවක් කර ගන්නවා.බොහොම ස්තූතියි !
ඒ වගේම ලියපු දෙයක් අගය කිරීමකට ලක් කරලා බ්ලොග්කරුවන් බ්ලොග්කාරිනියන් මේ වගේ උත්ප්‍රේරණය කරන්න ලොකු මෙහෙයක් ඉටු කරපු, ඒ වගේම අති උත්කර්ශවත් සම්මාන උළෙලක් සංවිධානය කරපු නෙළුම් යායේ හැමෝටම ප්‍රණාමය පුද කරන්නත් මේක අවස්ථාවක් කර ගන්නවා.   අති සාර්ථක සම්මාන උළෙලේ නිමාව පසු පස ඔවුන්ගේ දැඩි කැපවීම මුසුව තිබූ බව එතැන සිටි හැම කෙනෙක්ම සාක්ෂි දරනු ඇතැයි තුශානි විශ්වාස කරනවා.
බ්ලොග් අවකාශයේ නොදුටු සහෘදයින් රැසක් සියැසින් දැකලා කතා බහ කරන්න ලැබීම ගැනත් තුශානිට හරිම සතුටුයි. මුහුණු වල තිබුනු ලෙන්ගතු හිනාවල් සුහද කතා බහ බ්ලොග් අවකාශයේ බැදීම තව තවත් වැඩි කලා කිව්වොත් මම නිවැරදියි.
සම්මාන ලබපු හැම කෙනෙක්ටමත් , තම සහෘදයින් සම්මාන ලබනවා බලන්න, ඔවුන්න සුබ පතන්න ආපු සියළුම බ්ලොග්කරුවන් කාරිනියන්ටත් තුශානි සුබ පතන්න අමතක කරන්නේ නෑ.
ඉතින් ලබන වසරේත් අති උත්කර්ශවත් බ්ලොග් සම්මාන උළෙලක් පවත්වන්නට සංවිධායක මණ්ඩලයට අවැසි ශක්තිය ලැබේවා කියලා පතන ගමන් බ්ලොග් අවකාශයේදී තව තවත් අපූර්ව නිර්මාණකරණයේ යෙදෙන්නට සහෘද බ්ලොග් රචකයින්ටත් හැකියාව ලැබේවායි ප්‍රාර්ථනා කරනවා.
~* ~
-තුෂානි

Related Posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

LankaViews

LankaViews

Video wall

‘නෙළුම් යාය’ බ්ලොග් සම්මාන උළෙල